PERMANENTINIS MAKIAŽAS
LINIJOS JUMS!

8 684 25653

Permanentinis makiažas Kaune

Permanentinis makiažas KaunePagrindinė permanentinio makiažo savybė atrodo natūraliai ir suteikia galimybę išlaikyti tobulas makiažo formas bei subtilias linijas. Ilgalaikio makiažo dėka Jūsų veidas visuomet atrodys tobulai.

Permanentinis makiažas (mikropigmentacija) reikalinga jeigu:

  • per šviesūs arba per reti antakių plaukeliai;
  • asimetriška antakių forma;
  • akių asimetrija (kai akys būna per arti, arba per toli viena nuo kitos;
  • nepageidaujamos akių formos (kai akys yra apvalios arba per siauros);
  • plonos spalvą praradusios lūpos;
  • pigmentinės dėmės, randai lūpų, antakių ar akių zonoje;
  • netinkamai padarytas ankstesnis permanentinis makiažas ir kt.

Pigmentai
BioEvolution® spalvos yra sukurtos laikantis trijų pagrindinių principų: spalvos sodrumas, pigmento ilgas išlikimas odoje ir saugumas. Iš šių trijų principų – saugumas yra svarbiausias. Deja, daugelis pigmentų, kurie siūlo didelį spalvų sodrumą yra pavojingi, todėl mes nenaudojame jų kurdami BioEvolution® spalvas. Mes užtikriname spalvų sodrumą ir ilgaamžiškumą naudodami pigmentus, kurie yra aukštos koncentracijos. Aukščiausios kokybės ingredientai yra naudojami siekiant užtikrinti, kad pigmentai būtų odos natūraliai priimti, taptų tolygūs ir išlaikytų spalvos intensyvumą.

Technologija
„BioEvolution“ permanentinio makiažo įrenginiai turi bendrovės „Intel“ pagamintus mikroprocesorius, kurie, nepaisant odos nelygumų, garantuoja vienodą adatos dūrių dažnį. Tradiciniuose prietaisuose adatos veikimo dažnis mažėja, jei ji susiduria su padidėjusiu odos pasipriešinimu (o to rezultatas – nutrūkstančios, nenuoseklios linijos, matomos plika akimi, bei sumažėjęs ilgaamžiškumas. Taikant „BioEvolution“ įrenginiams pažangiausią „išmaniąją technologiją“, pasiekiamas maksimalus tikslumas. Mikroprocesorius „Intel“ kontroliuoja ir tikrina galią ir adatos veikimo dažnį. Tai užtikrina, kad pigmentas tiksliai implantuojamas į odą. Pigmentas tvirtai laikosi ant odos, linijos išlieka tiesios.